homestaging-kreativne-logo

Kdo jsem

Home stagerka, Pavlína Procházková a pomohu vám zhodnotit vaši nemovitost na maximum!

Jsem profesionál v oboru designu průmyslových výrobků a technických památek. K home stagingu jsem se dostala díky vlastní zkušenosti s prodejem rodinného domu. Ten dopadl nad očekávání, byl prodán o 15 % dráž, než byl odhad, a já jsem se pro home staging nadchla!

Home staging vnímám jako silný konkurenční nástroj pro prezentaci na trhu realit. Každá nemovitost se díky němu zhodnotí. O to více ta starší!

homestaging-kreativne-o-mne-2

„Umění je mou celoživotní vášní. Uspokojuje mou kreativitu a zcela mě naplňuje.“ 

Zkušenosti s prostorovým uměním jsem naplno využila v práci pro špičková interiérová studia pod jmény jako Sikora či Hanák. Zažila jsem si, jak pracovat s 3D návrhy a využívat funkčnost prostoru naživo. Vyzkoušela jsem si také, jak pružně reagovat na požadavky klientů, a každému tak najít jeho řešení.

První interiér kuchyně jsem navrhla v roce 2009. Radost z vytvoření něčeho estetického, funkčně prospěšného tehdy byla nepopsatelná. Dnes pomáhám poskytovat interiér co nejuniverzálnější, aby si v něm našel své možnosti každý zájemce. A raduji se pak z vašich prodejů.

Během přípravy prodeje a home stagingu u svého domu jsem si zkusila skoro všechny související profese na vlastní kůži. Díky tomu přesně vím, co je potřeba, a ohlídám za vás celý průběh příprav. Vy se můžete bez starostí soustředit na komunikaci s klienty.

Ani jako homestagerka se nepřestávám vzdělávat. V ČR jsem se školila např. u Jitky Kobzové, která home staging do ČR přivedla; vizuálním marketingem mne provedla Mirka Došlá. Pravidelně sleduji trendy a odborníky z oboru, abyste i vy mohli mít náskok před konkurencí.

„Home staging není o tom, že mám roztomilý stolek, ale že vím, kam ho mám umístit.“
Jana Uselton (americká home stager expertka)

Milí realitní makléři a poradci,
díky home stagingu vám dovolím vyniknout tam, kde jste jedineční — v prodeji. 

Zařídím za vás potřebné související profese nutné ke kvalitní prezentaci nemovitosti od malíře po fotografa. Vytěžíme u dané nemovitosti z minima maximum.  Chcete samé skvělé zákazníky?

Nechte veškerou práci před prezentací nemovitosti na mně a buďte hrdiny svých prodejních příběhů!

Pavlína Procházková